Počúvala som Beatles 

The Beatles and the Occult - Global Truth

 

 

 Volám sa Martina, mám 18 rokov a som z Bratislavy. Chcela by som vám porozprávať jeden varovný sen, ktorý sa mi sníval, keď som mala asi 15 rokov.

Vtedy som mala vel'mi rada skupinu Beatles počúvala som ich hudbu, v izbe som mala ich plagáty, čítala som o nich knihy, bola som ich veľká faninka. Od maličká som bola vychovávaná v kresťanskej viere a v tom období mi ani nenapadlo, že by moju vieru mohla ohrozovat' práve svetská hudba, Až kým sami neprisnil zaujímavý sen.
V tom sne som sa ocitla v jednom dlhom rade l'udí, ktorí niekam smerovali a spoločne sa cestou modlili ruženec.
Videla som tam aj mojich súrodencov - staršiu sestru a dvoch malých bratov.
Tiež kráčali v zástupe l'udì a modlili sa. Spýtala som sa, kam smerujeme, hoci som to tušila - všetci sme hl'adeli dopredu a naším jediným ciel'om bolo dostat' sa čo najbližšie k Bohu.
 
Zrazu sme prechádzali miestnosťou, kde bolo velké množstvo výkladov s rôznymi vecami -  napr. oblečenie. topánky, kabelky, šperky, atď ( podľa túžob sŕdc ) 
 
My sme sa stále modlili a išli dalej: Ale niektori sa postupne prestali modliť a začali sa obzerať okolo a obdivovat' veci vo výkladoch
 
 
Videla som jedno dievča, ako s velkou tužbou chcela mať kabelku
 
Videla som jedno dievča, ako s velkou tužbou chcela mať kabelku rozbehlo k jednému z výkladov.
Hneď, ako sa ho dotkla, zjavili sa pri nej dve čierne bytosti, ktoré ju odvliekli preč. Toto sa stalo viacerým ľuďom.
 
Ako som sa poobzerala okolo seba, zbadala som krásnu električku gitaru. Pre mňa to bolo vtedy velké pokušenie, lebo práve po takej gitare som tužila, každý išiel po tom po čom túžil.
 
Začala som sa viac modlit' růženec - nechcela som aby aj mňa odvliekli diabli kvôli gitare.
Takto sme přešli róznymi miestnosťami, kde boli rózne pokušenia. V dave nás bolo čoraz menej, až sme ostali asi šiesti.
Dostali sme sa na miesto, kde začala hrať hudba Beatles - velmi chytlavý rock .
My sme sa však mali ďalej modlit' a tak odolať aj tejto nástrahe. Dlhšie sme sa modlili, ale tá hudba hrála čoraz hlasnejšie.
 
 
Bolo velmi ťažké sústrediť sa na modlitbu. Bol tam s nami aj jeden mnich, ktorý si začal pospevovat' a postupné sa prestával modlit'.
Chcela som ho upozornit', aby sa viac modlil, ale mala som strach, že keď sa na chvílu prestanem modlit', tiež si začnem spievať.
Potom začal ten mnich aj tancovat' a videla som ako si ho diabli zobrali medzi seba a tancovali s ním. Aj pre mna to bolo velmi silné pokušenie, mala som strach, a tak som si zapchávala uši a modlila sa dalej.
 
Všetci sa modlili a čakali na nebo. Zrazu sme stáli vo výťahu, ktorý nás tam mal vyviesť. Bola som vel'mi šťastná, hoci z velkého davu sme ostali len piati. Keď som cítila, že sa už maju otvoriť dvere do neba, zavrela som si oči tak velmi som sa tešila, že som ich chcela otvoriť až v nebi.
 
Takto som chvíTu netrpezlivo čakala, a keď som vedela, že už stojíme v nebi, otvorila som nedočkavo oči a v tom okamihu som sa prebudila a uvidela som plagát Beatles, ktorý visel v mojej izbe na stene.
Rýchlo som znova zavrela oči a prosila Boha, aby som aspoň na chvílu mohla vidieť nebo, ale znova som bola len vo svojej izbe.
Tak ma to nahnevalo, že som ten plagát strhla zo steny a zavesila som si tam obraz milosrdného Pána Ježiša.
Vďaka tomuto snu som pochopila, že som hudbu Beatles vnímala nesprávné.
Tento žIvý sen ma upozornil, že na prvom mieste mám mať Boha a nie hudba alebo čokoľvek iné. zdroj: časopisu Víťazstvo Srdc
 
DEJINY HUDBY – KRESŤANSKÉ KORENE MODERNEJ HUDBY
 
Hudba z vnuknutia zlého ducha, nech by bola akákoľvek pekná a kvalitná, privoláva zlého ducha k tomu, ktorý ju počúva. Ako pôsobí diabol cez hudbu? (1 Sam 16, 1-23)
 
Rock, popová, svetská hudba čo je za tým = satanska hudba
 
 
 
 

A History of the Occult in Rock & Roll - Medium

 
 
 
Two girls share a moment at a Beatles concert 
 
 

The Beatles Were in a Coven of Rock N Roll Witches

 
Prior to the Tate/LaBianca murders in 1969, Charles Manson believed that he shared a telepathic connection with the lads from Liverpool. So much so that he was pretty sure that The White Album was speaking directly to him and asking him to incite a race war. Obviously, this was not the case (we think?), but the entire Beatles/Manson connection is worth a read if you have a day to spend losing your mind down the crazy hole. https://online.ceb.com/calcases/CA3/61CA3d102.htm
 

In the summer of 1969, he became obsessed with the lyrics of songs from The Beatles' White Album, in particular the track Helter Skelter

 
He even Twitters - using a 'Helter Skelter' address (a reference to the Beatles track which the crazed Manson took as a sign that a global race war was about to begin). 
Read more: https://www.dailymail.co.uk/femail/article-1205141/The-Devils-disciples-40-years-killing-sprees-Charles-Manson-grotesque-celebrity-Twitter-page.html#ixzz4nUDAkUWH
 

Manson 2007 Parole Hearing Prelude

 
 
 
 
 
 
 
Teenagers gather at a 'Beatles Burning,' staged by WAYX-AM, where records, books, and wigs are burned in a bonfire in response to John Lennon's comment that the Beatles are 'more popular than Jesus' on August 12th, 1966. Bettmann/Getty
 
THE BEATLES – SATANIC AND HATERS OF THE GOD WHO DIED FOR YOU!
John Lennon’s Pact with Satan 
Devil Music: A History of the Occult in Rock & Roll
From The Beatles and the Stones to Led Zep, Alice Cooper and Black Sabbath, how the dark arts cast a spell on popular music
 
Beatles for 'Satanic' messages
The Occult Beatles
The Beatles and the Occult – Global Truth
 
 
Devil Music: The Occult Beatles
 
 
A History of the Occult in Rock & Roll - Medium
 
Devil Music: A History of the Occult in Rock & Roll
From The Beatles and the Stones to Led Zep, Alice Cooper and Black Sabbath, how the dark arts cast a spell on popular music
About The Occult Beatles… – The Occult Beatles
Růženec je modlitba Církve. S Marií v něm rozjímáme o tzv. tajemstvích - důležitých událostech ze života našeho Pána, Ježíše.

Vznik růžence

Modlitba růžence má svůj kořen v modlitbě žalmů. Křesťané hned od počátku přejali žalmy jako podklad pro svou modlitbu. V žalmech totiž každý člověk snadno poznává Boha, jako svého nejvyššího dobrodince a spasitele, ke kterému je možno se obracet s díky a od něhož se může s důvěrou žádat milost, pomoc, milosrdensví a odpuštění hříchů.