Čo človek zaseje, to bude aj žať ! Je napísané v liste Galaťanom 6,7 : Nemýľte sa: Boh sa vysmievať nedá. Čo človek zaseje, to bude aj žať.

Tu sú príklady nejakým mužov a žien ktorí zosmiešňovali Boha:

 

John Lennon (anglický spevák) Beatles

 

Niekoľko rokov dozadu počas rozhovoru pre American Magazine povedal:
“Kresťanstvo zanikne, vytratí sa. 

Nemusím sa o tom hádať, som o tom úplne presvedčený.
Ježiš bol OK, ale jeho témy boli príliš jednoduché. 

 

Dnes sme my slávnejší než On.” (1996) Lennon, po tom čo povedal že Beatles boli slávnejší než Ježiš Kristus bol strelený 6 krát.

 

 Počúvala som Beatles - svedectvo

 

 

Clipboard01
 

Tancredo Neves (Prezident Brazílie)

 

Počas jeho predvolebnej kampane povedal, že ak dostane 500,000 hlasov tak ani Boh nebude môcť zabrániť aby bol prezidentom. 

 

Dostal hlasy, ale ochorel a deň predtým ako mal byť vymenovaný za prezidenta, zomrel.

 

 

 

 

Clipboard03

 

 

 

Cazuza (bi-sexuálny brazílsky skladateľ, spevák a poet)

 

Počas jeho show v Rio de Janeiro fajčil cigaretu, vyfukoval obláčiky dymu do vzduchu a povedal: “Bože, to je pre teba.”


Zomrel vo veku 32 rokov keď mal AIDS a v ukrutných bolestiach.

 

 

Clipboard04

 

Thomas Andrews – človek ktorý dal postaviť Titanic
Po jeho konštrukcii sa reportér opýtal aký bezpečný je.

 

S iróniou v hlase odpovedal: “Ani Boh ho nemôže potopiť.”


…všetci vieme čo sa stalo s Titanicom… 1523 obetí tejto katastrofy.

 

 

 

 

 

Clipboard05

 

 

Marilyn Monroe (americká herečka)


Bola navštívená najväčším americkým evanjelizátorom Billym Grahamom počas prezentácie jej show. Billy povedal že Duch Boží ho poslal aby jej kázal. 

 

Po vypočutí toho čo chcel kazateľ povedať, odpovedala: 

“Ja nepotrebujem vášho Ježiša.”
 

O týždeň neskôr bola nájdená mŕtva v jej apartmáne.

( poznámka: Smrť Marilyn Monroe bola záhadná, možno že to má súvis aj s Antonom LaVey ktorý bol veľkňazom Satanovej cirkvi, a vyhlasil, že  spal s herečkou, Marilyn Monroe. Údajne mal krátku aféru s Marilyn Monroe, keď tancovala na mayskej divadle.

Mayske divadlo : https://www.clubmayan.com/gallery

zdroj: https://www.mansonwiki.com

Známy americký spevák Brian Hugh Warner, ktorý je známy pod pseudonymom Marilyn Manson viackrát o sebe prehlásil, že je viac než Satan. Jeho pseudonym je zložené z dvoch mien - americkej herečky Marilyn Monroe, ktorá má symbolizovať antikrista a Američana Charlesa Mansona jedného z najbrutálnejších vrahov na svete. 

Tu vidno že život tohoto sveta slávy, peňazí, a telesných žiadostí, má svoje následky. Mnohí ktorý umrú bez ľutosti smrťou bez Boha, sú pravdepodobne mnohí zatratený - Pravda nesmieme zneužívať Božie Milosrdenstvo a hovoríť oľutujem na konci.  Iba Boh pozná príčinu okokolnosti  a hriechu. Niektorý ktorý zomreli bez sv. spovede,  Boh im dal milosť zachrány. 

 Iba Boh pozná príčinu okokolnosti  a hriechu. Sv. Ján Vianney spomína prípad.  Viac tu- porovnaj

 

 

Clipboard06

 

Bon Scott (spevák)


Bývalý vokalista  AC/DC. V jednej piesni z roku 1979 spieval:

“Nezastavujte ma, idem cestou dolu, dolu na diaľnici do pekla.” 

19. februára 1980  33-ročný Ben Scott v Londýne ho našli mŕtveho na zadnom sedadle auta

bol nájdený mŕtvy bez známky života v aute svojej priateľky v jiholondýnském Dulwichi.   Akútna otrava alkoholom. Bol zadusený vlastnými zvratkami.

 

 

 

Campinas (v roku 2005, Brazília)


Skupina priateľov, opití, išli vyzdvihnúť ďalšiu ich priateľku.

Matka odprevádzala túto dievčinu k autu a bola veľmi znepokojená opilstvom ostatných, tak povedala dcére držiac jej ruku: “Moja dcéra, choď s Bohom a nech Ťa ochráni.”


Ona odpovedala: “Iba ak by Boh cestoval v kufri, pretože tuná sme už plní.”

 


O hodinu neskôr, matka sa dozvedela že sa stala vážna havária a všetci zomreli.
Dokonca auto nedokázalo byť rozpoznané o aké auto išlo, ale kufor auta bol neporušený.


Polícia dala informáciu, že si nevedia vysvetliť ako mohol kufor zostať neporušený.
Na ich prekvapenie, vo vnútri kufra bola škatuľa s vajíčkami, ani jedno nebolo rozbité.

 

Clipboard08

 

 

Christine Hewitt (Jamajská žurnalistka a zabávačka)


Povedala, že Biblia (Slovo Božie) bola najhoršou knihou aká kedy bola napísaná.

 

V júni 2006 bola nájdená zhorená na nepoznanie vo vlastnom automobile.

 

...................................................................

 

Ešte oveľa viac dôležitých ľudí zabudlo že nie je iné meno ktorému by bola daná taká autorita ako menu Ježiš Kristus. Veľa ľudí zomrelo, ale len Pán Ježiš Kristus. vstal a stále žije !

 

 

Upísali sa slávni speváci diablovi?

Miliardy ľudí po celom svete počúvajú ich skladby, celý hudobný priemysel sa točí okolo nich, ovplyvňujú celé generácie mladých ľudí. Čomu slávni speváci a speváčky vďačia za svoj úspech? Je to naozaj len vďaka ich speváckemu talentu a tvrdej drine alebo sa za tým skrývajú magické a okultné sily? Veľa hudobníkov sa už priznalo, že za svoj úspech vďačia diablovi, je to len slovná hračka alebo skutočnosť, o ktorej drvivá väčšina ľudí ani nevie?

Satan v hudobnom priemysle?
Eminem, Rihanna, Michael Jackson, Lady Gaga, Jay-Z, Ozzy Osbourne, Mick Jagger, Beyoncé Knowles, či legendárny Klub 27 zahŕňajúci slávnych hudobníkov, ktorí zomreli vo veku 27 rokov ako Brian Jones, Jimi Hendrix, Janis Joplin, Jim Morrison, Kurt Cobain, či Amy Winehouse boli všetci títo, ale aj ďalší upísaní diablovi, ako sa to o nich čoraz častejšie hovorí? Viacerí z nich to sami priznali v rozhovoroch s novinármi, a šokovali tak celý svet. Boli ich výpovede len reklamným ťahom, aby spopularizovali svoju osobu a svoje nové albumy, alebo sa za tým skrýva skutočne zmluva s diablom?

Satanizmu podľahnú intelektuáli, umelci aj psychopati. Čo všetko urobia v mene diabla?

Celý moderný hudobný priemysel je podľa viacerých súčasných spevákov a speváčok, ale aj ďalších odborníkov spojených s hudbou riadený Iluminátmi - tajným spolkom, ktorý zámerne ovplyvňuje chod celého sveta. Drvivá väčšina najpopulárnejších spevákov a speváčok odkazuje vo svojich piesňach na satanizmus, okultizmus, či zmluvy uzatvorené priamo s diablom. Pre mnohých sa to bude zdať ako jedna veľká konšpirácia, no ak nahliadnete do zákulisia hudobného priemyslu prostredníctvo jedenásťdielneho seriálu - Odhalenie hudobného priemyslu, na hudobné klipy, v ktorých nájdete symboly na satanizmus, okultizmus, Iluminátov sa budete pozerať úplne inými očami ako doteraz.

Prečo vlastne zomreli hudobníci z Klubu 27? Vzopreli sa tomu, čomu sa zmluvne zaviazali, no už nebolo cesty späť, a preto so svojím životom radšej skončili, ako si to mnoho ich fanúšikov myslí? Možno by stačilo len pozrieť si detailne ich slávne klipy, vypočuť ich rozhovory s novinármi, ktoré obleteli svet, no ich slová média hlavného prúdu zámerne nepublikovali, a možno by ste aj sami našli pravdu o temných stránkach hudobného priemyslu, ktorý ovplyvňuje generácie ľudí.

Ozzy Osbourne - vyznávač satanizmu
Ozzy sa vôbec netají tým, že je oddaným vyznávačom satanizmu, a propaguje to vo svojich klipoch, hudobných textoch a takisto svojím nezvyčajným správaním. O jeho sympatiách k satanizmu vie celý svet, odráža sa to v jeho skladbách, ktoré sa týkajú satana a pekla. Práve Ozzy naspieval asi najviac piesní so satanistickou tematikou. Niektorí si myslia, že to robí len kvôli tomu, aby predal viacej svojich albumov, iní za tým vidia dôkaz toho, že sa upísal satanovi. Veď už aj názov jeho kapely - Black Sabbath, ktorú založil v roku 1968, je so satanizmom a okultizmom preukázateľne spojený. Albumy Black Sabbath sa predávajú po miliónoch, fanúšikovia sú na koncertoch vo vytržení.

Ľudí, ktorí páchajú zločiny v mene satana, pribúda. Aj medzi deťmi!

Keď počas jedného svojho koncertu odhryzne Ozzy netopierovi hlavu, jeho fanúšikovia, ale hlavne satanisti sú úplne nadšení. Sám Ozzy raz povedal: „My i naše publikum sme pod vplyvom pekelných síl, čo vysvetľuje náš úspech!" Pieseň s názvom Mr. Crowley venoval Ozzy známemu britskému satanistovi a okultistovi Aleisterovi Crowleymu. Je to všetko zámer? Môže Ozzy Osbourne za svoj úspech vďačiť len svojmu speváckemu talentu alebo ak by sa neupísal diablovi, ako si o ňom myslia aj jeho bývalí fanúšikovia, tak by nebolo o ňom ani počuť? Mnoho odborníkov doteraz nevie pochopiť ani to, že Ozzy za svoj život vypil také množstvo alkoholu a užil také množstvo drog, že by to zabilo niekoľko desiatok ľudí, no on stále žije bez nejakej trvalej ujmy. Môžu ho pri živote držať temné sily, ako sa to o ňom hovorí?

Marilyn Manson - je viac ako Satan
Známy americký spevák Brian Hugh Warner, ktorý je známy pod pseudonymom Marilyn Manson viackrát o sebe prehlásil, že je viac než Satan. Jeho pseudonym je zložené z dvoch mien - americkej herečky Marilyn Monroe, ktorá má symbolizovať antikrista a Američana Charlesa Mansona jedného z najbrutálnejších vrahov na svete. Pseudonym Marilyn Manson má tak symbolizovať prepojenie dobra a zla. Je to skutočne tak?

Najväčší úspech zažil tento pre mnohých kontroverzný spevák s albumom Antichrist Superstar, ktorý vyšiel v roku 1996. A podľa mnohých jeho fanúšikov to je práve preto, že sa v tej dobe skutočne poddal Satanovi, a verejne propagoval jeho meno. Manson na svojich koncertoch začal páliť Bibliu, a svojich fanúšikov presviedčal, aby zmenili vieru v Boha a oddali sa len a len satanovi. Môže sa práve za jeho upísaným diablovi skrývať jeho spevácky úspech?

Rihanna a jej oddanosť k Bafometovi
V súčasnosti patrí táto barbadoská rodáčka k najúspešnejším speváčkam na svete. Je držiteľkou 7 cien Grammy a celosvetovo predala už viac ako 150 miliónov svojich nahrávok, čím sa stala jednou z najpredávanejších speváčok všetkých čias. Napriek svojmu úspechu je však celosvetovo obviňovaná z propagácie lesbizmu, sexuálnych zvráteností, temných síl a uctievania diabla. Takmer vo všetkých jej hudobných klipoch sú vidieť satanistické symboly, a napríklad v jej najväčšom hite Umbrella propaguje Bafometa - čo je okultná bytosť s hlavou capa a telom človeka, a patrí k symbolom satanizmu. Symbol Bafometa sa však objavuje vo viacerých jej klipoch, navyše sama Rihanna často nosí ako ozdobu hlavy capie rohy.

Kniha, ktorú vraj napísal sám Satan, vznikla v Česku

O jej náklonnosti k satanizmu už nehovoria len jej kritici, ale aj jej najbližší spolupracovníci. Tí sa pre médiami priznali, že Rihanna počas natáčania videoklipu What´s My Name chcela, aby bolo v jej prívese všetko čierne od uterákov, cez sviečky, oblečenie až po podlahu prívesu. Jej najbližšie okolie potvrdilo, že práve v tomto prívese vykonávala satanistické rituály. Čo alebo kto teda stojí za úspechom Rihanny? Je to výhradne jej talent alebo sa za všetkým skrýva sám diabol?

Ako to teda je s hudobným priemyslom? Kto vlastne určuje to, čo sa bude a nebude počúvať, kto sa stane slávnym, a kto sa ešte na začiatku svojej kariéry odpíše? Sú za slávou jednotlivých spevákov a speváčok práve vlastníci médií, ktorí ich pretláčajú za účelom masovej manipulácie, ako si to mnohí ľudia myslia? Skrýva sa za slávou vybraných hudobných interpretov viac než ich talent a tvrdá drina? Kto popové hviezdy a ich fanúšikov zámerne ovplyvňuje?
 
odkazy